*rogama

Apie mus

Mes *rogama esame tiesioginių pardavimų lyderiai šaldytų maisto produktų srityje ir didžiuojamės, jog nuo 2011 metų mūsų įmonė nuolat auga ir tobulėja. Mūsų sėkmė glūdi ne tik aukštos kokybės produktuose, bet ir profesionaliame klientų aptarnavime bei nuolatiniame sieke kurti naujus skonius.

Atstovaujame aukščiausiam maisto produktų kokybės lygiui ir nepakartojamam skoniui. Mes stengiamės patenkinti net išrankiausius klientus, pasiūlydami skirtingų kategorijų šaldytus produktus su aukščiausiu dėmesiu detalėms.

Mūsų įmonės filosofija yra orientuota į klientų poreikius, todėl stengiamės ne tik atitikti jų lūkesčius, bet ir viršyti juos. *rogama įsipareigoja teikti ne tik skanų maistą, bet ir sukurti nepakartojamą kulinarijos patirtį kiekvienam mūsų klientui.

Mūsų aukštos kokybės produktai, įsipareigojimas klientui ir ilgametė patirtis leidžia mums išsilaikyti tiesioginių pardavimų lyderio pozicijoje.

Mūsų prekės ženklai

Šiai dienai esame sukūrę tris prekės ženklus, kuriuos galime su dideliu pasididžiavimu pristatyti mūsų klientams. Kiekvienas iš šių ženklų ne tik atspindi mūsų įsipareigojimą aukščiausiam kokybės standartui, bet ir sklandų klientų aptarnavimą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Gerai